Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ 2021-22

ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ 2021-22

(μπορείτε να το κατεβάσετε σε ΜΟΡΦΗ PDF)

Αγαπητοί γονείς,

Με αφορμή την ανακοίνωση των ωρών που οι καθηγητές μπορούν να επικοινωνούν με τους γονείς θα ήθελα να διευκρινίσω τα εξής: Ο γονέας έχει τρεις (3) τρόπους επικοινωνίας με τους καθηγητές:

α) κατ΄ιδίαν επίσκεψη στον χώρο του σχολείου κατόπιν ραντεβού.(Προσοχή εδώ διότι ο γονέας που θα εισέλθει στο σχολείο θα πρέπει να έχει εμβολιαστεί ή νοσήσει, ή να έχει κάνει εντός 48 ωρών rapid test και να έχουν δηλωθεί στην πλατφόρμα edupass).

β) Τηλεφωνική ενημέρωση στα τηλέφωνα του σχολείου (28210-42664/50211), τις ώρες που έχουν ορίσει οι καθηγητές.(στην τηλεφωνική επικοινωνία καλό είναι να αφήνετε να περάσει τουλάχιστον ένα πεντάλεπτο από την ώρα που έχει δηλώσει ο καθηγητής για να προλαβαίνει να κατεβαίνει από την τάξη στο γραφείο του συλλόγου...)

γ) τέλος, υπάρχει και η δυνατότητα των email.