banner18 fall sxol

2 n d   J u n i o r   H i g h   S c h o o l   o f   H a n i a

 

1. Oδηγίες για καλό ξεκίνημα!

2. Σύνδεσμοι και e-mail Καθηγητών

3. Πρόγραμμα μαθημάτων ανά Τμήμα από Δευτέρα 9/11/2020

4. Διευκρινίσεις για τα μαθήματα σε Ομάδες (Πληροφορική/Τεχνολογία/Οικιακή Οικονομία)

school-is-cool2
 

*** e-Class του 2ου Γυμνασίου Χανίων στο ΠΣΔ

ηΤαξη λογκο

 

ΝΕΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ, Σεπτέμβριος 2020

  • Δείτε εδώ τις νέες ΟΔΗΓΙΕΣ για Γονείς/Κηδεμόνες
  • Δείτε εδώ τις νέες ΟΔΗΓΙΕΣ για τους μαθητές


SCHOOL EXOFYLLO

2o   Γ Υ Μ Ν Α Σ Ι Ο   Χ Α Ν Ι Ω Ν

 

ΚΟΡΑΗ 1, 73132 , ΧΑΝΙΑ


Phone Snoopy clipart2

Τηλέφωνα σχολείου:

    2821042664,

    2821050211

Φαξ: 2821050211

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.       emailicon1


facebook  Θα μας βρείτε και στο Facebook ως:  2ο Γυμνάσιο Χανίων (2012-13)

και στο blog:  2gymxanion.blogspot.gr


*** e-Class του 2ου Γυμνασίου Χανίων στο ΠΣΔ  ηΤαξη λογκο

olive banner

ΝΕΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΓΙΑ ΣΕΛΙΔΑ

olive banner


Ω Ρ Α Ρ Ι Ο  Δ Ι Δ Α Σ Κ Α Λ Ι Α Σ   Μ Α Θ Η Μ Α Τ Ω Ν

(προ Covid)

clock2

1η Ώρα

8.10   -   8.55

1ο   Διάλειμμα

8.55  -  9.00

2η Ώρα

9.00  -   9.45

2ο  Διάλειμμα

9.45  -  9.55

3η Ώρα

9.55  -  10.40

3ο Διάλειμμα

10.40  -  10.50

4η Ώρα

10.50  -  11.35

4ο Διάλειμμα

11.35  -  11.45

5η Ώρα

11.45  - 12.30

5ο Διάλειμμα

12.30   -  12.40

6η Ώρα

12.40 - 1.20

6ο Διάλειμμα

1.20   -  1.25

7η Ώρα

1.25  - 2.00

 

 

olive banner

 

 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ 2020-21

enimerosi goneon 

 

{ Θα ανακοινωθεί σύντομα...}

 

Διαχειριστής : Μαρία Χατζάκη (Καθηγήτρια Πληροφορικής ΠΕ 86.01)

{ Η ιστοσελίδα αυτή περιέχει εκτενές υλικό από τις Δραστηριότητες του σχολείου από το σχολ.έτος 1998 έως και σήμερα }


Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 10:50΄ -11:35΄       9:55΄- 10:40΄
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ         9:0΄-10:40΄
ΜΕΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   9:55΄- 10:40΄      
ΜΑΝΑΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ   10:50΄- 11:35΄   9:55΄- 10:40΄  
ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ     9:0΄- 9:45΄   9:55΄-10:40΄
ΨΥΛΛΙΑ ΝΙΚΗ     10:50΄- 11:35΄ 9:0΄-9:45΄  
ΚΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ       9:55΄- 10:40΄ 9:55΄- 10:40΄
ΜΑΡΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9:55΄- 10:40΄     9:0΄-9:45΄  
ΤΣΙΣΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   10:50΄- 11:35΄ 11:45΄- 12:30΄    
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ   9:55΄- 10:40΄   9:55΄- 10:40΄  
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   9:55΄- 10:40΄     10:50΄- 11:35΄
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 10:50΄ -11:35΄   9:55΄- 10:40΄    
ΧΑΝΤΑΜΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   9:0΄- 9:45΄ 9:55΄- 10:40΄    
ΚΑΡΑΝΑΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:50΄- 11:35΄       9:55΄- 10:40΄
ΜΑΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9:0΄- 9:45΄ 9:55΄- 10:40΄      
ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   10:50΄- 11:35΄     9:0΄-9:45΄
ΝΤΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     9:55΄- 10:40΄   9:55΄- 10:40΄
ΦΟΥΡΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 10:50΄- 11:35΄     10:50΄- 11:35΄  
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10:50΄- 11:35΄ 9:55΄- 10:40΄      
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   9:55΄- 10:40΄     10:50΄- 11:35΄
ΑΝΕΖΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ   9:55΄- 10:40΄     10:50΄- 11:35΄
ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   10:50΄- 12:30΄      
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   10:50΄- 11:35΄   10:50΄- 11:35΄  
ΦΙΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   12:40΄- 13:20΄     9:55΄- 10:40΄
ΖΟΥΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ     9:0΄- 9:45΄   11:45΄- 12:30΄
ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 9:55΄- 10:40΄   10:50΄- 11:35΄    
ΤΖΙΑΚΗ ΑΘΗΝΑ   11:45΄- 12:30΄      
ΜΑΚΡΥΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         9:0΄- 9:45΄
ΧΑΡΙΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9:55΄- 10:40΄   11:45΄- 12:30΄    
ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9:55΄- 10:40΄   10:50΄- 11:35΄    
ΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         10:50΄- 11:35