Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Erasmus+ Προκήρυξη προμήθειας αεροπορικών εισιτηρίων για μετακίνηση στο Μόναχο, Γερμανία

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ KAI ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡ/ΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ.& Δ/ΘΜΙΑΣ.ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν. ΧΑΝΙΩΝ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

Ταχ. Δ/νση: Κοραή 1 Ταχ. Κώδικας: 73132

Τηλέφωνο/ FAX: 2821050211

E-mail: mail@2gym-chanion.chan.sch.gr

Χανιά 10-12-2019

Α.Π. 435/9-12-2019

Προς

Τουριστικά γραφεία Χανίων

Προκήρυξη προμήθειας αεροπορικών εισιτηρίων για Μόναχο, Γερμανία

Στο πλαίσιο του προγράμματος Erasmus+ με κωδικό σύμβασης 2019-1-DE03-KA229-060128_5 και την ονομασία "Literature for Everyone" στο οποίο συμμετέχει το 2ο Γυμνάσιο Χανίων ως εταίρος, θα πραγματοποιηθεί μετακίνηση δύο (2) καθηγητών και πέντε (5) μαθητών στο Schrobenhausen της Γερμανίας με κοντινότερο αεροδρόμιο αυτό του Μονάχου στις παρακάτω ημερομηνίες

Χανιά – Μόναχο: Κυριακή 16/2/2020 αεροπορικώς

Μόναχο – Χανιά: Παρασκευή 21/2/2020 αεροπορικώς

Καλούμε τα ενδιαφερόμενα τουριστικά γραφεία να καταθέσουν στο γραφείο του Διευθυντή του σχολείου ΚΛΕΙΣΤΕΣ προσφορές (έντυπα ή ηλεκτρονικά) μέχρι την Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου και ώρα12:00.

1.Η προσφορά θα περιλαμβάνει τη μετάβαση Χανιά – Μόναχο με ενδεχόμενο ενδιάμεσο προορισμό μετ’ επιστροφής και κατά προτίμηση με την ίδια εταιρεία.

2.Η προσφορά θα περιλαμβάνει συμβόλαιο ταξιδιωτικής ασφάλισης για το σύνολο των μεταφερόμενων ατόμων.

3.Σε περίπτωση μη ύπαρξης κατάλληλου δρομολογίου στις συγκεκριμένες ημερομηνίες να δοθούν τα δρομολόγια για τις κοντινότερες ημερομηνίες.

4.Η προσφορά ΔΕΝ θα περιλαμβάνει τη διαμονή των ταξιδιωτών.

5.Στο φάκελο της προσφοράς θα υπάρχει φωτοτυπία της άδειας λειτουργίας του τουριστικού γραφείου.

Το σχολείο θα επιλέξει την προσφορά που θα εγγυάται την καλύτερη, ασφαλέστερη και οικονομικότερη μεταφορά της ομάδας μαθητών και συνοδών καθηγητών.

Ο Διευθυντής,

Αθανασάκης Αντώνιος