Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Πρακτικό Αξιολόγησης Προσφορών για την επίσκεψη των Περιβαλλοντικών ομάδων του ΕΠΑ.Λ. Ελ. Βενιζέλου και του 2ου Γυμνασίου Χανίων στο Κ.Π.Ε. Μολάων & στην Αθήνα

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ

ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

Μουρνιές   22/02/2018

Αρ. Πρωτ. 171

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν. ΧΑΝΙΩΝ

ΕΠΑ.Λ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

………….

Ταχ. Δ/νση:             Οδός Αρπακουλάκηδων

Τ.Κ. - Πόλη:             73300 Μουρνιές Χανίων

Ιστοσελίδα:            http://www.epal-elvenizelou.gr/

Πληροφορίες:

Τηλέφ.   : 2821093155 – 88699

ΦΑΞ         : 2821093140

Email       : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ">mail@epal-el-venizel.chan.sch.gr

ΠΡΟΣ

Διεύθυνση Δ/Βάθμιας Εκπ/σης ΧανίωνKa

ΚΟΙΝ:

Πρακτικό Αξιολόγησης Προσφορών για την επίσκεψη των Περιβαλλοντικών ομάδων του ΕΠΑ.Λ. Ελ. Βενιζέλου και του 2ου Γυμνασίου Χανίων στο Κ.Π.Ε. Μολάων & στην Αθήνα (Αρ. Πράξης 40)

Σήμερα 20 Φεβρουαρίου 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 13:00 μ.μ., στο γραφείο της Διευθύντριας του ΕΠΑ.Λ. Ελ. Βενιζέλου, συνήλθε σε συνεδρίαση η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών σύμφωνα με την Πράξη 39/31-01-2018 για την επιλογή του ταξιδιωτικού γραφείου που θα οργανώσει την εκδρομή των περιβαλλοντικών ομάδων στο Κ.Π.Ε. Μολάων-Αθήνα από τις 18 Απριλίου 2018 έως και 23 Απριλίου 2018, αποτελούμενη από τους:

1.Αθανασοπούλου Θεοδώρα, διευθύντρια και πρόεδρο της επιτροπής

2.Αλεξάκη Βασιλική καθηγήτρια και συνοδό της εκδρομής

3.Δασκαλάκη Κων/να, καθηγήτρια και συνοδό της εκδρομής

4.Φίλλη Γεώργιο, καθηγητή και συνοδό της εκδρομής εκπρ. του 2ου Γυμνασίου Χανίων

5.Τζογανίδη Χρήστο, εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του ΕΠΑ.Λ. Ελ. Βενιζέλου

6.Παπάζογλου Αντωνία, εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Χανίων

7.Περράκη Αντώνιο , πρόεδρο του 15μελούς και εκπρόσωπο των μαθητών.

Aξιολόγησε τις προσφορές των παρακάτω τριων (3) ταξιδιωτικών γραφείων:

ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ                                    ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ                                                               ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΑ ΜΑΘΗΤΗ

ANOTHER TOUR

CRYSTAL CITY 3*

ACHILLION HOTEL 3*

168,00 ΕΥΡΩ

170,00 ΕΥΡΩ

LET ‘ S TOUR

SAVOY HOTEL

165,00 ΕΥΡΩ

GOLD TOURS

JASON INN HOTEL 3*

162,00 ΕΥΡΩ

Η Επιτροπή μετά από διαλογική συζήτηση , αφού έλαβε υπόψη της τα παρακάτω:

1) την εγκύκλιο υπ‘ αριθμ. ΥΑ 33120/ΓΔ4/28-2-2017 (ΦΕΚ. 681/6-3-2017)

2) την προκήρυξη της εκδρομής και τα ζητούμενα σε αυτήν

αποφασίζει να επιλέξει το τουριστικό πρακτορείο GOLD TOURS διότι παρείχε την πιο συμφέρουσα οικονομικά και συμβατή με τους όρους της προκήρυξης προσφορά και το ξενοδοχείο του συγκεκριμένου πρακτορείου είναι το πλησιέστερο στο κέντρο της Αθήνας.Για το λόγο αυτό συντάχτηκε η πράξη και υπογράφεται από τα μέλη της επιτροπής.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ                                         ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Αθανασοπούλου Θεοδώρα