Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΠΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΠΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

EΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                    Χανιά 18/03/2014

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡ/ΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ. & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

Ταχ.Δ/νση: Κοραή 1

Ταχ. Κώδικας: 73132

Τηλέφωνο/ FAX: 2821050211

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Πρακτικό Αξιολόγησης προσφορών για την επίσκεψη της περιβαλλοντικής ομάδας του 2ου Γυμνασίου Χανίων στο ΚΠΕ Ιεράπετρας Λασιθίου

Σήμερα Τρίτη 18 Μαρτίου 2014 και ώρα 12:00 π.μ., στο γραφείο του Διευθυντή του 2ου Γυμνασίου Χανίων, συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών για την επιλογή του ταξιδιωτικού γραφείου που θα οργανώσει την επίσκεψη της Περιβαλλοντικής ομάδας του 2ου Γυμνασίου Χανίων στο ΚΠΕ Ιεράπετρας Λασιθίου (7-8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014), αποτελούμενη από τους:

1. Αθανασάκη Αντώνη, διευθυντή και πρόεδρο της επιτροπής
  2. Χατζάκη Μαρία, καθηγήτρια και συνοδός της εκδρομής
  3. Ρουκουνάκη Χαρά , καθηγήτρια και συνοδός της εκδρομής
  4. Χιωτάκης Ιωσήφ, εκπρόσωπος του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων
  5. Ναούμ Σπύρος, εκπρόσωπος των μαθητών.

και αξιολόγησε τις προσφορές των παρακάτω ταξιδιωτικών γραφείων:

ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ (σε ευρώ)

ΟMALOS TOURS

595 ?

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ TRAVEL

650 ?

GIANNOUDAKIS TRAVEL

600 ?

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ TRAVEL

700 ?

Η Επιτροπή μετά από εκτενέστατη διαλογική συζήτηση , αφού έλαβε υπόψη της τα παρακάτω:

1) την εγκύκλιο υπ? αριθμ. 129287/Γ1 του Υπ. Παιδείας

2) την προκήρυξη της εκδρομής και τα ζητούμενα σε αυτήν

3) την ποιότητα και τις παρεχόμενες υπηρεσίες

4) την ασφάλεια των μαθητών και την εμπειρία του σχολείου από προηγούμενες εκδρομές

5) το κόστος της εκδρομής

αποφασίζει να επιλέξει την προσφορά του γραφείου ΟMALOS TOURS ως την καλύτερη, οικονομικότερη και ασφαλέστερη.

Για το λόγο αυτό συντάχτηκε η πράξη 11/18-3-14 και υπογράφεται από τα μέλη της επιτροπής.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ                           ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                           Χατζάκη Μαρία

Ρουκουνάκη Χαρά Χιωτάκης Ιωσήφ

Ναούμ Σπύρος