Αρχική σελίδα Δραστηριότητες EKΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ - Educational Visits 2012 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΑΜ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: "ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ"

2012 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΑΜ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: "ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ"

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΑΜ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΕΚΘΕΣΗΣ:

Εικόνες από επαγγέλματα και δραστηριότητες που χάνονται στο πέρασμα του χρόνου

Afisa-epaggelmata-web-small

H ΕΚΘΕΣΗ ΑΥΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΘΗΚΕ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ :

"Εικόνες από επαγγέλματα και δραστηριότητες που χάνονται στο πέρασμα του χρόνου"

Η μαθήτριά μας Καλογεράκη Μαρία (Γ1) είναι η μοναδική μαθήτρια στα Χανιά που διακρίθηκε στο διαγωνισμό φωτογραφίας για τα επαγγέλματα που χάνονται. Η φωτογραφία της εκτέθηκε στο ΚΑΜ με θέμα το επάγγελμα της γιαγιάς της που ήταν κορδελιάστρα!!! Μπράβο της!!!

Ακολουθούν φωτογραφίες από την επίσκεψη τμημάτων του σχολείου στο ΚΑΜ καθώς και της μαθήτριας και η φωτογραφία που έστειλε το σχολείο στον Διαγωνισμό:

cam3

cam2

cam1

Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΗΡΕ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ:

cam4giagia